Auto Reinhart - Autoservis, Autobazar, Chiptuning, Montáž LPG, Čerpací Stanice

Auto Reinhart s. r. o., Třebenice

Kontaktujte nás +420 602 434 803

Kdo jsme?

Replika Lotus Super Seven postavená u  Auto 2015 Reinhart

Firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru servisování osobních a nákladních vozidel. Nabízíme komplexní přístup při řešení závad, havárií a oprav vozidel všech kategorií. Navíc provádíme přestavby na LPG a úpravy řídích jednotek tzv. CHIPTUNING. Naši pracovníci jsou pečlivě vybíráni podle náročných kritérií a proto Vám můžeme nabídnout profesionální služby. Díky rodinnému charakteru naší společnosti Vám můžeme garantovat individuální přístup a flexibilitu při řešení zakázek.
Dále zajišťujeme doplňkové služby spojené s provozem a renovací vozidel. Jedná se zejména o sjednání povinného ručení, havarijního pojištění a smluvních oprav automobilů při pojistných událostech. V neposlední řadě Vám také můžeme nabídnout služby autobazaru, kde si vyberete z bohaté nabídky kvalitních ojetých vozidel. V areálu autobazaru také provozujeme čerpací stanici, kde můžete natankovat kvalitní paliva za příznivé ceny.

Kontaktujte nás

Poslední aktualizace stránek proběhla: 2018-12-11 15:53:09

Facebook logo Náš facebook

Auto Reinhart

Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni nabídnout rychlé a kvalitní služby v oblasti servisování vozidel. Dokážeme poradit s vhodným výběrem náhradních dílů a to jak z hlediska kvality tak i ceny. Jedná se nám především o spokojenost zákazníka, kterému se snažíme vyjít maximálně vstříc. Dokážeme poskytnout nejen samotný servis, ale i další doplňkové služby pro Vaše pohodlí. To vše za přijatelné ceny.

Admin | Facebook logo Auto REINHART s. r. o. | ©2018 | FB like | Mapa stránek | Podmínky užití | Humans TXT Logo Html 5 Valid Logo W3C PRchecker.info  Π