Auto Reinhart - Autoservis, Autobazar, Chiptuning, Montáž LPG, Čerpací Stanice

Auto Reinhart s. r. o., Třebenice

Kontaktujte nás +420 602 434 803

Přestavby na LPG

Jezděte levněji s LPG od Auto Reinhart

Provádíme odbornou montáž LPG pohonu do vozidel všech značek a kategorií. Díky našim dlouholetým zkušenostem provedeme přestavbu rychle, kvalitně a s minimálními režijními náklady. Neváhejte a jezděte levněji už dnes. Výhodou Vám bude téměř poloviční úspora nákladů na pohonné hmoty a nižší hlučnost motoru. Garantujeme větší požitek z jízdy s nižšími náklady na pohonné hmoty.
LPG → Ušetříte a budete ohleduplní k životnímu prostředí.

Základní přestavba na LPG
  Cena bez DPH [Kč]
Přestavba na LPG od 18 600 Kč

Otevírací doba

Autodílna:

Příjem zakázek:

Rychlý kontakt

Karel Blažek

blazek.k@seznam.cz

+420 724 286 256

Pravidelný servis

Šetří peníze i čas

Absolvováním pravidelných prohlídek v našem autoservisu si ušetříte nejen čas, ale i peníze. Vaše auto zde odborně prohlédneme a pomůžeme Vám odhalit opotřebované součásti. Zanedbaní kontroly je jednou z nejčastějších příčin poruch většího rozsahu, jež může vyústit v ohrožení bezpečnosti posádky vozidla. Takovéto poruchy pak přinejmenším znamenají velké výdaje a drahocenný čas, který strávíte hledáním vhodného způsobu nápravy. Pokud si u nás necháte prohlédnout auto můžete do budoucna předejít drahým opravám. Prohlídky u nás jsou levné a rychlé.

Mezi pravidelné servisní úkony patří


Zaručujeme

Individuální přístup a kvalitu

Veškerý servis je prováděn pravidelně školenými a zkušenými techniky, proto Vám můžeme garantovat Vaši spokojenost nejen s cenou.

Kontaktujte nás
Admin | Facebook logo Auto REINHART s. r. o. | ©2019 | FB like | Mapa stránek | Podmínky užití | Humans TXT Logo Html 5 Valid Logo W3C PRchecker.info  Π